top of page

Adriana i Łukasz

Romantyczny elopement na Kaszubach

W zasadzie mogę powiedzieć, że tej sesji długo nie zapomnę. Niesamowite wyzwanie związane ze wschodem słońca oraz godzinną wyprawą na Połoninę Wetlińską. Była radość, magia i bardzo naturalne kadry. 

69.jpg
85.jpg

Sylwia i Kuba

Płonąca miłość - płonący parkiet

Piękne chwile, wspaniałych i zakochanych  ludzi.

Agata i Maciej

Sesja plenerowa w Wojciechach

Agatę i Maćka poznałem na krótko ale za to bardzo intensywnie. Przyjechali na Mazury prosto z Warszawy. Dwór w Wojciechach charakteryzuje się wyjątkowym klimatem, co mam nadzieję widać na zdjęciach.

150220dsc03543.jpg
DSC01116.jpg

Marta i Kamil

Reportaż ślubny w Elblagu

Marta i Kamil zaprosili mnie do Elbląga, czyli mojego rodzinnego miasta. Bardzo klimatyczny ślub odbył się w katedrze Św. Mikołaja na Starym Mieście, natomiast wesele w sali Victoria kilka kilometrów za Elblągiem.

joannaimichal-22.jpg

Joanna i Michał

Sesja plenerowa w Wojciechach

Joasia i Michał to para fotografów z Gdańska. Sesja jaką przeprowadziliśmy była dla nich całkowicie nowym wyzwaniem z uwagi na to, że po raz pierwszy stali wspólnie po drugiej stronie aparatu. Klimatyczną sesję miałem okazję kolejny raz fotografować w Pałacu Wojciechy na Warmii. 

211019dsc02817-2.jpg

Monika i Łukasz

Sesja narzeczeńska w Trójmieście

Monika i Łukasz zaprosili mnie do wykonania krótkiej sesji narzeczeńskiej w miejscu, którym niedługo będą brali ślub. Poza tym część zdjęć wykonaliśmy na plaży w Gdyni. Zachodzące słońce pięknie ociepliło całą sesję - sami oceńcie.

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page